BİLECİK POLİSEVİ

Bilecik Polisevi adresi: Bilecik ilinin merkezinde, Hürriyet Mahallesi’nin Eskişehir-İstanbul Asfaltı üzerinde, Bölge Trafik Denetleme Müdürlüğü’nün yanında 77 kapı numaralı binadır.
Bilecik Polisevi iletişim bilgileri sabit hat; +90 (228) 212 8053

BİLECİK POLİSEVİ ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ 2019 KONAKLAMA FİYAT LİSTESİ

2 veya daha fazla yataklı odada TEK YATAK fiyatı: Teşkilat Mensubu 30 TL, Kamu Personeli 30 TL, Onaylı Misafir ise 60 TL’dir.
Suit oda( yatak odası, salon ve diğer aile bireylerinin kalabileceği oda) fiyatı: Teşkilat Mensubu 30 TL, Kamu Personeli 30TL, Onaylı Misafir 60 TL’dir.
Bilecik Polisevi Otelinde konaklama hizmetlerindeki fiyat değerlendirmesi kişi başına yapılmaktadır.

Otelde 4 adet duble yataklı oda ve 10 adet normal, iki ve üç tek yataklı oda olmak üzere totalde 14 oda, 33 yatak mevcuttur ki otelin azami kapasitesi 37’ye kadar çıkmaktadır. Her odada buzdolabı, dijital uydu yayınlı televizyon, kablosuz internet erişimi, banyo ve tuvalet mevcuttur. Ayrıca otelde konaklayan misafirler, 7 gün 24 saat için sıcak su ile duş alma imkanına sahiptirler.
Bilecik Polisevi 1999 yılında kurulmuş olmakla beraber polisevinin konaklama hizmetlerinin ve diğer muhtelif hizmetlerin sunulduğu arazisi 11036 metre karelik bir alana sahiptir.

BİLECİK POLİSEVİ RESTORANI

Restoranın azami kapasitesi 120 kişi olmasına karşın restoranda sabah kahvaltısı, öğlen yemeği ve akşam yemeği verilmektedir. Öğlen yemeği tabldot ile verilmesinin yanı sıra akşam yemeklerinde tavuk bonfile, tavuk pirzola, biftek, köfte, bonfile gibi çok çeşitli ızgara menüleri mevcuttur. Restorandaki sıcak yemek menüsünün yanında ise her gün alkolsüz içecekler, soğuk meze, çerez, meyve vesaire çeşitli menüler de polisevinde konaklayan misafirlerin hizmetine sunulmaktadır.

BİLECİK POLİSEVİ DÜĞÜN SALONU

Bilecik Polisevi, teşkilat mensuplarına, kamu personeline ve onaylı misafirlere müşahhas olarak düğün, sünnet merasimi, balo, hususi toplantılar gibi çeşitli cemiyetler düzenleyebilmelerine fırsat tanımaktadır. Polisevi idaresi tarafından düğün salonunda, müşterilerin taleplerine binaen cemiyetlere mahsus müzik ve yemek tertip edilebilmektedir. Bilecik Polisevi düğün salonunun azami kapasitesi 500 kişiye kadar çıkmaktadır.
Bilecik Emniyet Müdürlüğü’nün polisevi hizmetinde yer alan düğün salonu fiyatları için hususi olarak polisevinin sabit hattını arayarak öğrenilmesi icap etmektedir.

BİLECİK POLİSEVİ DİĞER HİZMETLERİ

Çok Amaçlı Salon: Polisevinin çok amaçlı salonu, konaklayan misafirler için tam bir cazibe merkezidir. Çok amaçlı salanda tavla, bilardo, kağıt oyunları ve okey canı sıkılan müşterilerin vakit harcamak için hazır bir surette hizmete sunulmaktadır. Çok amaçlı salonun maksimum kapasitesi 50 kişiye kadar rahatlıkla çıkabilmektedir.

Spor Salonu: Polisevi misafirhanesinde bile vücut güzelliğinden taviz vermek istemeyen ve formunu korumak isteyen müşterilere mahsus spor salonu, muhtelif spor aletleriyle müşterilerin stresini atmasına imkan tanımaktadır. Başlıca spor aletlerinde koşu bandı, bisiklet ve ağırlık çalışma aletleri sayılabilir. Ancak spor salonu 25 kişilik maksimum kapasite ile küçük bir kitleye hizmet edebilmektedir.

Sauna: Spor salonunda atılan stresten sonra rahatlamanın nirvanasını yaşamak isteyen müşteriler, polisevinin sauna hizmetinden faydalanmayı ve bu sayede kan dolaşımını dengeleyip günün yorgunluğunu atmayı tercih edebilmektedirler.

Bayan Kuaför Salonu: Bütün bu hizmetlere ek olarak, hususiyetle düğün gibi eğlence merkezli cemiyetlerde bayan misafirler, mahalle mahalle bayan kuaförü aramak mecburiyetinde kalmasınlar diye polisevinin bayan kuaförü misafirlerin hizmetine sunulmuştur.

Bilecik Polisevi’nin hizmetlerini genel olarak şu şekilde sıralayabiliriz:
-Restoran
-Otel
-Düğün salonu
-Çok Amaçlı Salon
-Spor Salonu
-Sauna
-Bayan Kuaförü

Beldeleri mühim kılan içindekilerdir. Bilecik de Türkiye’de ehemmiyetli bir yere sahiptir. Zira Bilecik’i mühim kılan şey, Ertuğrul Gazi türbesinin ve Osman Gazi’nin manevi hocası olan Şeyh Edebali’nin türbesinin Bilecik’te bulunmasıdır. Her ne sebeple olursa olsun Bilecik Polisevin’nde kalan misafirlerin, bu beldeleri ziyaret etmeden şehirden ayrılmamaları tavsiye edilmektedir.