BİNGÖL POLİSEVİ

Bingöl Polisevi adresi: Bingöl ilinin merkezinde, İnönü Mahallesi’nin Kültür Caddesi üzerinde yer almaktadır.
Bingöl Polisevi iletişim bilgileri sabit hat; 0(426) 213 1920

BİNGÖL POLİSEVİ ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ 2019 KONAKLAMA FİYAT LİSTESİ

2 veya daha fazla yataklı odada TEK YATAK fiyatı: Teşkilat Mensubu 20 TL, Kamu Personeli 25 TL, Onaylı Misafir 40 TL’dir. İPA Üyeleri ise 25 €’dur.
Tek kişilik yatak bulunan oda fiyatı: Teşkilat Mensubu 30 TL, Kamu Personeli 40 TL, Onaylı Misafir 60 TL’dir. İPA Üyeleri ise 35€’dur.
Çift kişilik yatak bulunan oda fiyatı: Teşkilat Mensubu 40 TL, Kamu Personeli 50 TL, Onaylı Misafir 80 TL’dir. İPA Üyeleri ise 40 €’dur.
Suit oda ( yatak odası, salon ve diğer aile bireylerinin yatabileceği oda) fiyatı: Teşkilat Mensubu 60 TL, Kamu Personeli 80 TL, Onaylı Misafir 120 TL’dir. İPA Üyeleri ise 60 €’dur.
Bingöl Polisevi Şube Müdürlüğü’nde 1 Emniyet Amiri, 10 Polis Memuru, 21 Teknisyen Yardımcısı, 1 İşçi, 1 Çarşı ve Mahalle Bekçisi ve 3 tane de sözleşmeli personel vazifeli olarak hizmet etmektedir.

Bingöl Polisevi’nin 2011 yılındaki tadilatı tamamlandıktan sonra misafirlerin hizmetine 2 katlı otel binası ile devam etmektedir. Polisevinin otelinde 30 oda bulunmakla beraber azami yatak kapasitesi 52’dir. Otelin her odasında televizyon ve yiyecek ile içecekleri muhafaza edebilmek için küçük buzdolabı(mini bar) mevcuttur. Otelde konaklayan misafirlere, kablosuz internet ağına 7 gün 24 saat zahmetsiz olarak erişim imkanı sunulmaktadır. Bingöl Polisevi misafirleri; konaklama hizmetinin yanında piknik alanı, üç adet lokal, çocuk oyun odası, terzi, çamaşırhane, yaz ve kış restoranı gibi muhtelif hizmet alanlarından da faydalanabilmektedirler. Tesis, teşkilat mensuplarına ve diğer misafirlere güvenlikten ödün vermeden kolay ulaşım ve merkezi bir konum ile kaliteli hizmet sunmaktadır.
Bingöl Polisevi, teşkilat mensuplarının tayin ve turistik gezi gibi sebeplerden dolayı yaz aylarında sık sık misafir alan Emniyet Müdürlüğünün şubelerinden birisi olduğu için Haziran, Temmuz, Ağustos ve Eylül aylarında konaklamak isteyen misafirlere erken rezervasyon yapmaları iktiza etmektedir,

BİNGÖL POLİSEVİ RESTORANI

Bingöl Polisevi restoranında sabah kahvaltısı, öğlen yemeği ve akşam yemeği belirli saatlere tabidir. Restoranın yemek menüsü her gün çeşitlilik gösterse de sulu yemek ve ızgara türleri bulunmaktadır.
Kahvaltı 07.30- 10.00 saatleri arasında verilmektedir.
Öğle yemeği 12.00- 14.00 saatleri arasında verilmektedir.
Akşam yemeği ise 17.00- 20.00 saatleri arasında verilmektedir.

BİNGÖL POLİSEVİNE NASIL GİDİLİR?

Bingöl Doğu Anadolu Bölgesi’nin Yukarı Fırat kısmında yer almaktadır. Bingöl ilinin doğusunda Muş, kuzeyinde Erzurum ve Erzincan, batısında Elazığ ve Tunceli, güneyinde ise Diyarbakır ilimiz bulunmaktadır. Bingöl ilinin merkez ilçesi, Bingöl yüzölçümünün %20’den fazlasını kaplamaktadır. Bingöl Polisevi de misafirlerin merkeze kolayca ulaşabileceği bu merkez ilçede lokalize olmuştur.
Bingöl Polisevi’ ne gitmek için muhtelif ulaşım imkanları olmakla beraber en ucuz ancak en uzun sürede seyahat seçeneği olan tren ulaşımıdır. Tren istasyonu Bingöl ilinin Genç ilçesinde yer almaktadır. Genç ilçesinden merkeze ulaşım süresi ortalama olarak 1 saat 45 dakika sürmesine rağmen otoban ve şehir içi trafiğine göre bu süre farklılık gösterebilmektedir.
Orta derece zorluk ve orta derece fiyat ile ulaşım açısından otobüs yolculuğu Bingöl’e ulaşım için tercih edilebilir. Bingöl’ün şehirlerarası otobüs terminali merkez ilçede konumlanmıştır. Bu sebepten ötürü yolculuk süresi için zorlu ancak ulaşım için en kolay seçenek olan otobüs ile seyahat bir hayli tercih edilmektedir. Bingöl’e Türkiye’nin her yerinden otobüs ile ulaşım sağlanmaktadır. Otobüs terminali de merkezde olduğu için terminalden Bingöl Polisevi’ ne zahmetsiz bir surette ulaşım sağlanmaktadır. Uçak ile ulaşıma gelince, en yakın hava limanı Muş Havaalanı olduğu için Muş’tan tekrar otobüs aracılığı ile 118 kilometrelik bir mesafeyi kat etmek gerekebilir.