BOLU POLİSEVİ

Bolu polisevi adresi; Bolu ilinin merkez ilçesine bağlıdır. Ancak Bolu-Düzce yolu diye de bilinen D-100 Karayolu üzerindeki Seymenler Mevki’ sinde bulunmaktadır.
Bolu polisevi iletişim bilgileri sabit hat; 0(374) 225 2222
Bolu polisevi iletişim bilgileri cep telefonu; 0505 318 14 40

BOLU POLİSEVİ 2019 KONAKLAMA FİYAT LİSTESİ

2 veya daha fazla yataklı odada TAK YATAK fiyatı: Teşkilat Mensubu Misafirler için 24 TL, Kamu Personeli için 30 TL, Onaylı Misafir ve İPA Üyeleri için ise 48 TL’dir.
Çift kişilik yatak ve bir yataklı aile odası fiyatı: Teşkilat Mensubu Misafirler için 60 TL, Kamu Personeli için 75 TL, Onaylı Misafir ve İPA Üyeleri için ise 120 TL’dir.
Çift kişilik yatak odası ve salonlu (süit ) oda fiyatı: Teşkilat Mensubu Misafirler için 72 TL, Kamu Personeli için 90 TL, Onaylı Misafir ve İPA Üyeleri için ise 144 TL’dir.
Bu oda fiyatlarına her ilave yatak fiyatı: Teşkilat Mensubu Misafirler için 11.50 TL, Kamu Personeli için 14.50 TL, Onaylı Misafir ve İPA Üyeleri için ise 22.50 TL’dir.
Bolu Dağı Polisevi ile de bilinen Bolu Polisevi, merkeze olan mesafesi 17 kilometre olmasına rağmen konum olarak rahatlıkla ulaşılabilir bir yerde lokalize olmuştur. Polisevinin otelinde 2 kral dairesi, 11 suit oda, 10 duble oda, 5 tane üç yataklı oda ve 16 tane de iki yataklı oda mevcuttur.

BOLU DAĞI POLİSEVİ’NİN İMKANLARI

Bolu Dağı Polisevi’ nin misafirlerine mahsus olmak üzere, otelde 33 tane aracın park edebileceği kapasitede bir garaj mevcuttur. Otelde VİP Salonu da mevcuttur.
Bolu Dağı Polisevi’nde maksimum 100 adet misafirin yemek yiyebileceği bir restoran mevcuttur. Restoranda kahvaltı, öğle yemeği ve akşam yemeği verilmektedir. Bununla beraber misafirler, şiddetle tavsiye edilen Bolu’nun ızgarasını yemeden Bolu’dan ayrılmak istememektedirler.
Şehirlerarası uzun seyahatlerden yorulan misafirler, otelde konakladıkları süre zarfında, günün yorgunluğunu atmak niyetiyle, kan dolaşımına iyi geldiği bilinen saunada rahatlamaktadırlar. Ayrıca misafirler “böyle eşsiz bir manzaranın sadece buhar odası eksik” demeye kalmadan buhar odası hizmetinden haberdar oldukları vakit, kendilerini terden sırılsıklam olarak tahayyül etmektedirler. 24 saat boyunca misafirlerin kullanımına açık olan sıcak su, buhar salonunda terledikten sonra rahatlamaya bire birdir.

 

Bolu Dağı Polisevi’ nde konaklamakta olan misafirler, sıkıldıklarını hissettikleri anda kendilerini ya otelin oyun salonunda ya da şömineli barında bulmaktadırlar. Zira canlı müzik, haftanın muhtelif günlerinde otelde konaklayan misafirleri eğlencenin doruklarına ulaştırmaktadır.
Bütün bu hizmetlerin yanında toplantı ve konferans salonu bulunan otelde, başta teşkilat mensupları olmak üzere diğer misafirlerin de hizmetine sunulmaktadır.
Marmara’dan Anadolu’nun muhtelif şehirlerine tayini çıkan teşkilat mensubu veya kamu personelinin uğrak yeri olan ve Marmara ile Anadolu arasında köprü vazifesi gören Bolu Dağı Polisevi, eşsiz manzarası ile yaz- kış misafirlerine hizmet sunmaktadır.
Bolu Dağı Polisevi’ nin Sunduğu Hizmetleri
Konaklama
Restoran
Oyun salonu
VİP salonu
Canlı müzik
Sauna
Buhar odası
Garaj
Şömineli bar
Çok amaçlı salon

BOLU POLİSEVİN’DEN BOLU’NUN EŞSİZ TABİATINA…

Bolu Abant Gölü- Bolu Polisevi: Coğrafya kitaplarına konu olmuş bir göl olan Abant Gölü, Bolu’da doğal güzellik arayan turistlerin, seyahat planı listesinde ilk sırayı oluşturmaktadır. Polisevi ile göl arasındaki mesafe, kuş uçuşu ortalama 79 kilometredir. Karayolu üzerinden ulaşım sağlanmak istenilirse ortalama 1 saatlik süre zarfında hedefe ulaşılabilmektedir.
Yedigöller Milli Parkı- Bolu Polisevi: Kamp severlerin buluşma yeri olan Yedigöller Milli Parkı, Bolu’nun en ihtişamlı doğal mekanlarından biridir. Polisevinden söz konusu hedefe gitmek için kuş uçuşu 72 kilometrelik bir mesafe kat etmek icap edebilir. Mesafe olarak Abant Gölü’nden daha kısa olsa da virajları, son derece sabırlı davranmayı icap etmesi hasebiyle ortalama 1 saat 30 dakikalık bir süre zarfında ulaşım sağlanabilir.

Kartalkaya Kayak Merkezi- Bolu Polisevi: Kartalkaya Kayak Merkezi Bolu’ya gelen ziyaretçilerin gözde ziyaret yerlerinin en başında gelmektedir. Zira kayak, kış sporlarının vazgeçilmezidir ki bu herkes tarafından bilinmektedir. Polisevi ile Kartalkaya Kayak Merkezi arasındaki mesafe ortalama olarak 70 kilometredir. Sadece karayolu ile ulaşım sağlanabilmektedir ki bu da ortalama 2 saatlik bir süre zarfına tekabül etmektedir.