BURDUR POLİSEVİ

Burdur polisevi adresi: Burdur ilinin Merkez İlçesi’nde Burç Mahallesi’nin Nur Cami Sokak’ı üzerinde yer almaktadır. Kapı numarası 1’dir.
Burdur polisevi iletişim bilgileri sabit hat; 0 (248) 233 7131
Burdur polisevi iletişim bilgileri cep telefonu; 0 505 318 15 42

BURDUR POLİSEVİ 2019 KONAKLAMA FİYAT LİSTESİ

2 veya daha fazla yataklı odada TEK YATAK fiyatı: Teşkilat Mensubu 24 TL,Kamu Personeli 30 TL, Onaylı Misafir ve İPA Üyeleri ise 48 TL’dir.
Çift kişilik yatak ve bir tane de tek yataklı aile odası fiyatı: Teşkilat Mensubu 60 TL, Kamu Personeli 75 TL, Onaylı Misafir ve İPA Üyeleri ise 120 TL’dir.
Çift kişilik yatak ve salon (süit oda) fiyatı: Teşkilat Mensubu 72 TL, Kamu Personeli 90 TL, Onaylı Misafir ve İPA Üyeleri ise 144 TL’dir.
Bütün bunlara ilave yatak talep edilmesi durumdaki fiyat: Teşkilat Mensubu 11,50 TL, Kamu Personeli 14,50 TL, Onaylı Misafir ve İPA Üyeleri ise 22,50 TL’dir.

BURDUR POLİSEVİ DÜĞÜN SALONU

Sünnet, düğün, nişan vb. cemiyetler için uygun fiyata düğün salonu arayan teşkilat mensubu ve diğer misafirler için Burdur Polisevi düğün salonu, her daim misafirlerin hizmetine açıktır. Düğün salonun yanı sıra polisevinde yaz bahçesi de mevcut olmakla beraber cemiyetlere özel hizmetler sunan bay ve bayan kuaför de misafirlerin en üst mertebede memnun olmalarına gayret göstermektedirler. Hususiyetle yaz aylarında, düğün ve sünnet gibi eğlence içerikli cemiyetleri tertip etmek isteyen misafirlerin, cemiyet tarihinde maduriyet yaşamamaları için önceden erken kayıt yaptırmaları iktiza etmektedir. Düğün salonu fiyatları yaz ve kış döneminde farklılık gösterdiğinden dolayı söz konusu fiyatları öğrenmek için Burdur Polisevi’ nin sabit hat numarası ile iletişime geçilmesi icap etmektedir.

 

Burdur Polisevi’ne ait olan Göl Eğitim ve Dinlenme Tesisi yalnızca yaz aylarında misafirlerin hizmetine sunulmaktadır. Burdur Polisevi’ nin otel kısmı 21 oda ve 40 yatak adediyle totalde 46 kişilik barınma kapasitesine sahiptir. Misafirlerin sair zamanda dinlenebilmeleri için lobi imkanları da otelde mevcuttur. Aynı meziyet mukabilinde misafirler, şahsi işlerini halledebilsinler diye 7 gün 24 saat kablosuz internete erişim imkanına sahiptirler.

BURDUR POLİSEVİ DİĞER HİZMETLER

Teşkilat mensubu ve diğer misafirler polisevi içerisindeki terzide, piyasa fiyatlarının altında hizmet alabilmektedirler.
Damak tadından ödün vermeyen misafirlere, Burdur’un lezzetlerini tatmadan Akdeniz’den ayrılmasına izin vermeyen otelin restoranı, alakart usulüyle iştah açıcı yemekleri misafirlere sunmaktadır.

BURDUR POLİSEVİ’NİN BAŞLICA HİZMETLERİ

Konaklama
Düğün salonu
Bay- bayan kuaför
Lobi
Terzi
Restoran
Kablosuz internet
Yaz bahçesi
Oda servisi

BURDUR POLİSEVİNE NASIL GİDİLİR?

Burdur Polisevi’ne Türkiye’nin muhtelif şehirlerinden ulaşım zahmetsiz bir surette sağlanmaktadır. En hızlı seyahat aracı olan uçak ile ulaşım sağlanmak istenildiği taktirde Burdur merkeze 20 kilometre mesafede olan Isparta Havaalanı’ndan taksi ile ulaşım sağlanmaktadır. Ancak misafirler bütçeleri dahilinde, havaalanına iniş yaptıktan sonra Isparta- Burdur Şehirlerarası otobüs hatlarını kullanabilirler.

Burdur Şehirlerarası Otobüs Terminali’nden Burdur Polisievi’nde konaklamak için ulaşmak isteyen teşkilat mensubu ve diğer misafirler, otobüs terminalinin hemen önünden geçmekte ve şehir merkezine doğru gitmekte olan minibüsler aracılığıyla söz konusu polisevine zahmetsiz olarak ulaşımlarını sağlayabilirler.

Burdur polisevinin, Salda Kayak Merkezi’ne olan uzaklığı 80 kilometre olmakla beraber yaz aylarında sıcaktan bunalıp biraz deniz, kum, güneş üçlüsünü tatmak için Marmara ve Karadeniz istikametinden Antalya’ya tatile gitmek isteyen teşkilat mensubu ve kamu personeli misafirlerin, transit konaklama merkezi olan Burdur Polisevi’nin, Antalya ile arasındaki karayolu mesafesi sadece 120 kilometreden meydana gelmektedir.

Ayrıca transit konaklama yapan misafirler, kendilerini Akdeniz’in güzel otellerinde yabancılık çekmesinler diye, polisevinin otelinde oda servisi de misafirlere müşteri odaklı performansları ile hizmet etmektedirler.