BURSA POLİSEVİ

Bursa Polisevi adresi: Bursa ilinin Osmangazi ilçesinde yer alan Çekirge Mahallesi’nin Selvinaz Sokağı üzerinde bulunmaktadır. Numarası ise 5/1’dir.
Bursa Polisevi iletişim bilgileri sabit hat; 0 (224) 369 0602
Bursa Polisevi iletişim bilgileri cep telefonu;0 505 318 16 45
Bursa Polisevi iletişim bilgileri cep telefonu(2); +90 505 318 16 55

BURSA POLİSEVİ KONAKLAMA FİYAT LİSTESİ

Bursa Polisevi kişi başı konaklama fiyatları : Kişi başı Teşkilat Mensubu için 28 TL, Kamu Personeli için 35 TL, Onaylı Misafir için ise 56 TL’dir.
Duble oda kişi başı fiyatları : Teşkilat Mensubu için 42 TL, Kamu Personeli için 52.5 TL, Onaylı Misafir için ise 84 TL’dir.
Oda konaklama fiyatları: 1 kişilik odalar Teşkilat Mensubu için 42 TL, Kamu Personeli için 52.5 TL, Aile odalarında Teşkilat mensubu için 72 TL, Kamu Personeli için 90 TL, Onaylı Misafir için ise 144 TL’dir.
Suit odalarda ise fiyatlar Teşkilat Mensubu için 84 TL, Kamu Personeli için 105 TL, Onaylanmış Misafir için ise 168 TL’dir.
Bursa Polisevi ile alakalı 3 mühim hatırlatma:

İlk gün ekstresi uygulaması kaldırılmış, maliyetlere göre tek fiyat olarak konaklama ücretleri belirlenmiştir. Bu fiyatlar Uludağ Polisevi ve Karacabey Polisevi fiyatları kamp dönemlerinde belirlenip netleştirilmektedir.
Odaların temizliği 6 günde bir yapılmaktadır. Eğer bunun dışında temizlik yaptırılması istenilir ise 5 TL ücret ödenmek suretiyle ekstra temizlik yaptırılır.

Oda ücretlerine; kahvaltı, yemek, pastane giderleri, spor salonu, hamam, sauna, erkek kuaförü, bayan kuaförü, terzi vb. hizmetler dahil değildir. Bu hizmetlerden yararlanmak istemeleri halinde, otelde konaklayan misafirlerden ek ücret talep edilmektedir.

BURSA POLİSEVİ- KARCABEY POLİSEVİ- ULUDAĞ POLİSEVİ

Bursa ilimizde Bursa Polisevi’nin yanı sıra Karacabey ve Uludağ polisevleri de mevcut olduğu bilinmektedir. Uludağ Polisevi umumi olarak Uludağ’da kış sporlarına iştirak etmek isteyen misafirlerin uğrak yeri olmakla beraber Karacabey Polisevi ise Karadeniz ve Marmara bölgelerinden Ege ve Batı Akdeniz bölgelerine seyahat etmek isteyen misafirlerin kullandıkları transit bir lokasyon olma hususiyeti taşımaktadır. Uludağ Polisevi fiyatları yaz ve kış aynı kalmamakla beraber Uludağ’da kış sporlarına iştirak etmek için gelen misafirlerin yoğunluğundan dolayı otelde önceden yer ayırtılması, misafirlerin faydasına olmaktadır. Kışın yoğunluk olduğu taktirde Uludağ Polisevi’nin otelinde yer kalmaması halinde fiyatlara günlük ekstralar dahil edilmektedir. Ancak bütün bu menfi fiyatların yanında müşteri odaklı hizmet anlayışı ile müşterilere sadece kış sporlarının keyfini çıkarmak kalıyor. Buna ek olarak Uludağ Polisevi’nde konaklayan misafirlere, kayak kiralama imkanı da sunulmaktadır.

Bursa Polisevi ise il merkezindeki tek polisevi olma hususiyetine sahiptir. Şu anda da Osmangazi ilçesinin Çekirge Mahallesi (Uludağ yolu üzerinde) faaliyet gösteren Çekirge Eğitim ve Dinlenme Tesisleri’nde, Emniyet Genel Müdürlüğü adına 29.01.2000 tarihinden beri hizmet vermektedir. Bursa Polisevi, konaklayan misafirlerin evlerindeki konforu aratmayacak donanımlara sahiptir. Hem konum olarak çok merkezi bir yerde olması münasebetiyle hem de üst seviye hizmet anlayışı ile teşkilat mensubu ve diğer misafirlerin Bursa ziyaretlerinde sıklıkla tercih ettiği bir polisevidir.
Çekirge Eğitim ve Dinlenme Tesisleri’nde yer alan otel kısmında 12 adet suit, 8 adet tek kişilik, 12 adet 3 kişilik, 24 adet 2 kişilik oda olmak üzere yekün olarak 56 odadan oluşmaktadır.

Otelin maksimum yatak kapasitesi 114’e kadar çıkabilmektedir. Ayrıca bay ve bayan kuaför, oturma salonu, termal kaplıca, sauna, spor salonu, terzi, brifing salonu ve restoran hizmetleriyle tam bir cazibe merkezi olan Bursa Polisevi’nin ana gayesi, konaklayan misafirlere beklediklerinden daha iyi hizmet ederek kendilerini evinde hissetmelerini sağlamaktır. Bursa Polisevi’nin restoran kısmında gün içerisinde sabah kahvaltısı, öğlen yemeği (tabldot ile), akşamları ise alakart ızgara çeşitleri ile otelde konaklayan misafirlerin iştahını kabartmaktadır. Bunun dışında termal hamamda günün belirli saatlerinde, bayanların hususi kullanımına sunulan termalden bayanlar faydalanabilirler.

BURSA POLİSEVİ GENEL HİZMETLERİ

Konaklama
Restoran
Hamam
Sauna
Spor Salonu
Düğün ve Toplantı Salonu
Çamaşırhane
Terzi
Bay- Bayan Kuaför

Not: Düğün, sünnet, nişan gibi çeşitli eğlence içerikli cemiyetlerde, düğün salonunu kiralamak için polisevinin sabit hattı ile iletişime geçilmesi icap etmektedir.