ÇORUM POLİSEVİ

Çorum Polis Evi Adresi: Çorum Merkez’de bulunan, Devlet Hastanesi’nin arka tarafında yer alan, Belediye Su Arıtma Tesislerinin karşısında üç katlı geçici binasında hizmet vermekte olup, İnönü Caddesi Emniyet Sokak Numara:1 bulunmaktadır.
#Çorum polis evi iletişim bilgileri cep telefonu; +90 505 318 19 09
#Çorum polis evi iletişim bilgileri sabit hat telefonu; +90 364 224 10 09 – 67 20

ÇORUM POLİSEVİ ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ 2019 YILI KONAKLAMA FİYAT LİSTESİ

Çorum Merkez’de bulunan, Devlet Hastanesi’nin arka tarafında yer alan, Belediye Su Arıtma Tesislerinin karşısında üç katlı geçici binasında hizmet vermektedir.
İki veya daha fazla yataklı odada tek yatak teşkilat mensubu 24 lira, kamu personeline 30 lira, onaylı misafir onaylı 48 lira olmak üzere,
Aile odası çift kişilik yatak ve bir tek yatak olmak üzere teşkilat mensubuna 60 lira, kamu personeline 75 lira, onaylı misafir üyelerine 120 lira,
Süit oda çift kişilik yatak artı salon teşkilat mensubuna 72 lira, kamu personeline 90 lira, onaylı misafir üyelerine 144 lira,
İlave yatak teşkilat mensuplarına 11.30 lira, kamu personellerine 14,5 lira, onaylı misafir üyelerine 22,5 lira olmak üzere üzeredir.
Çorum Merkez’de bulunan, Devlet Hastanesi’nin arka tarafında yer alan, Belediye Su Arıtma Tesislerinin karşısında üç katlı geçici binasında hizmet vermekte olan Çorum Polis Evi’nde 4 oda ve 10 yatak bulunmaktadır.

Çorum Polis evi Hizmetleri

Devlet Hastanesi’nin arka tarafında yer alan, Belediye Su Arıtma Tesislerinin karşısında üç katlı geçici binasında hizmet vermekte olan, Otel hizmetleri ve Restoran Hizmetleri bulunmaktadır. Odalarda yirmi dört saat sıcak su ve internet bulunmaktadır. Polis evi restoran olmak üzere de günde üç öğün yemek çıkartılmaktadır.
Genel olarak Çorum Polis Evi, Restoran bölümünde emniyet personelinin yakınlarına, kamu personellerine ve teşkilat çalışanlarına özel olarak referanslı ile gelen ve gelmekte olan bütün misafirlere hizmet kalitesinden yararlanabilir. Saat 7.00-23.00 arasında açıktır. Ayrıca, tüm vatandaşlar da bunlardan yararlanabilmektedir. Bu bölümde emniyet mensuplarının yakınları da yararlanabilmektedir. Çorum Polis Evi’nde kablolu internet, klima ve odalara özel buzdolabı da bulunmaktadır.
Devlet Hastanesi’nin arka tarafında yer alan, Belediye Su Arıtma Tesislerinin karşısında üç katlı geçici binasında hizmet vermekte olan, Çorum Polis Evi, Merkez’de bulunduğundan dolayı ulaşımı da oldukça kolay ve rahattır.

ÇORUM HAKKINDA BİLİNMESİ GEREKENLER

Devlet Hastanesi’nin arka tarafında yer alan, Belediye Su Arıtma Tesislerinin karşısında üç katlı geçici binasında hizmet vermekte olan, Çorum Polis Evi’nin Çorum/Merkez’de bulunmaktadır. Çorum, Karedeniz Bölgesi’nde yer almaktadır. İç Anadolu’ya açılan bir kapı olarak da değerlendirilmektedir. Anadolu’nun bir nevi kültür merkezidir. Hititlerin başkentlik yapan Hattuşa bulunmaktadır. İlk milli kazıların gerçekleştiği yerdir, Çorum. UNESCO tarafından da Dünya Kültür Mirası listesinde yer alan, ülkemizde dokuzuncu sırada yer almaktadır. Hitit ve Mısırlıların yaptığı Kadeş Antlaşması da Boğazköy’de bulunmuştur. Tarihi mekanları ile ünlü olan Çorum, kültürel verileri içinde barındıran büyük bir zenginliğe sahiptir. Kazı çalışmalarında halen devam etmekte olup, büyük bir zenginliğin temeli de yer bulmaktadır. Selçuklu ve Osmanlı döneminde yer alan cami, kaleler olmak üzere yaylası ve İncesu Kalyonu da doğal güzellikleri arasında yer almaktadır. Bu bölgede en önemli kaynaklardan biri de Osmancık pirinci ile de ön plan çıkmakta, tadı ve lezzeti ile bilinmektedir. Çorum müzesi, Alaca Höyük gibi mekanlarında oldukça keyif veren yanı olacaktır. Leblebisi ile ünlüdür. Yöresel yemek bakımından da oldukça da ünlüdür. Bakır hediyelik eşyaları da sevdiklerinize götürebilir ya da Çorum Leblebisini de alabilirsiniz.