DÜZCE POLİSEVİ

Düzce Polisevi Adresi: Düzce’nin Merkez’inde bulunan Camikebir Mahallesi Mareşal Fevzi Çakmak Sokak’ta yer almaktadır.
#Düzce Polisevi iletişim bilgileri sabit hat: +90 ( 380 ) 524 73 19

DÜZCE POLİSEVİ KONAKLAMA FİYATLARI

İki Veya Daha Fazla Yataklı Odada Tek Yatak Fiyatı : Teşkilat mensubu için 24 TL, kamu personeli için 30 TL, onaylı misafir/ İPA üyeleri için ise 48 TL’dir.
Aile Odası ( Çift Kişilik Yatak + 1 Tek Yatak ) Fiyatı: Teşkilat mensubu için 60 TL, kamu personeli için 75 TL, onaylı misafir/ ipa üyeleri için ise 120 TL’dir.
Suit Oda ( Çift Kişilik + Salon ) Fiyatı : Teşkilat mensubu için 72 TL, kamu personeli için 90 TL, onaylı misafir/ ipa üyeleri için ise 144 TL’dir.
İlave Yatak Fiyatı: Teşkilat mensubu için 11.50 TL, kamu personeli için 14.50 TL, onaylı misafir/ İPA üyeleri için ise 22.50 TL olmak üzere fiyat belirlemesi yapılmıştır.

DÜZCE POLİSEVİ KONAKLAMA HİZMETİ HAKKINDA

Düzce Polisevi, otel bölümü toplam 12 oda sayısına sahiptir. Bunlardan 3 tanesi tek kişilik, 5 tanesi çift kişilik, 1 tanesi dört kişilik ve 2 tanesi de süit odadır. Aynı zaman da süit odalar içerisinde ve 2 tane normal odada klima hizmeti de bulunmaktadır. Odaların tamamında banyo, sıcak su, televizyon, buzdolabı ve internet hizmetleri bulunmaktadır.
Tek Kişilik 3 Oda
Çift Kişilik 5 Oda
Üç Kişilik 1 Oda
Dört Kişilik 1 Oda
2 Tane de Suit Oda mevcut ( Odada klima vardır ) olmak üzere toplamda 24 yataklı bir otel tesisine sahiptir.

DÜZCE POLİSEVİ SUNULAN HİZMETLER HAKKINDA

Otel Hizmetleri
Restoran Hizmetleri
Düğün Salonu Hizmeti
Sauna Hizmeti
Spor Salonu Hizmeti
Erkek Kuaförü Hizmeti

DÜZCE ŞEHRİ HAKKINDA

Düzce ili, Türkiye’de Karadeniz Bölgesi’nin batısında, Bolu ilinin batısında ve kuzeyinde, Adapazarı’nın doğusunda ve Zonguldak ilinin güneybatısında yer almaktadır.
Düzce deniz seviyesinden 160 metre yüksektedir. D-100 ve TEM otobanı üzerinde yer almaktadır ( Karayolları’na göre doğu – batı yönünde uzandığı için ).
Düzce, 1999 senesinde il özelliği kazanmıştır. Zamanında yaşanılan etkili ve yıkıcı bir deprem sonucunda özellikle ekonomik açıdan büyük bir darbe almıştır. Fakat buna rağmen Batı Karadeniz’de ayakta kalmış olan tek antik kent olma statüsüne sahiptir. Durum böyle olunca bu da Düzce’yi tarih bakımından daha ayrıcalıklı bir konuma getirmektedir. Düzce’nin tarihi bakımından önemine değinmişken Düzce ilinde görülecek yerlere kısaca bir göz gezdirelim:
Prusias Ad Hypium ( Korualp ): Korualp beldesinde bulunan antik bir kenttir.

Antik Tiyatro: Yaklaşık olarak 2000 yaşında olup halk arasında 40 basamaklar olarak bilinmektedir.
Akçakoca: Karadeniz kıyısında yer almakta olup popüler bir tatil merkezidir.
Küçük Melen
Tabak Çayı
Tanrıça Tyche
Roma Köprüsü

Düzce Otobüs Terminali’nden Düzce Polisevi’ne uzaklık yaklaşık olarak 1.33 km’dir. Bu mesafe araçla ortalama 4 dakika sürmektedir.

DÜZCE POLİSEVİ RESTORAN HİZMETİ HAKKINDA

Düzce Polisevi restoran hizmetinde, hafta içi öğlen yemeklerinde tabldot yemek hizmeti verilmekte olup, Yenikent Polis Merkezi Amirliği üst katında bulunan Yenikent Mavi Salon’da ise düğün, nişan, kına, sünnet gibi özel günlerde güler yüzlü hizmet sunulmaktadır. Müşterilerin taleplerine göre yıl dönümü, doğum günü kutlaması vs. muhtelif hizmetler de sunulmaktadır Ayrıca Yenikent Mavi Terasta perşembe akşamları döner ve ızgara çeşitleri ile misafirlere hizmet verilmektedir.