ERZİNCAN POLİSEVİ

Erzincan Polisevi adresi: Erzincan İli’ nin, Bahçelievler ilçesi’ ne bağlı Halitpaşa Mahallesi’nin Halitpaşa Caddesi üzerinde konumlanmıştır. Tesisin kapı numarası 7’dir.
#Erzincan Polisevi iletişim bilgileri sabit hat; 0(446)224 0384
#Erzincan Polisevi iletişim bilgileri cep telefonu; 0505 318 24 32

ERZİNCAN POLİSEVİ 2019 KONAKLAMA FİYAT LİSTESİ

2 veya daha fazla yataklı odada TEK YATAK fiyatı: Teşkilat Mensubu 20 TL, Kamu Personeli 25 TL, Onaylı Misafir 40 TL ve İPA Üyeleri 25 €’dur.
Çift kişilik yatak bulunan oda fiyatı: Teşkilat Mensubu 40 TL, Kamu Personeli 50 TL, Onaylı Misafir 80 TL ve İPA Üyeleri 40 €’dur.
Suit oda( yatak odası, salon ve diğer aile üyelerinin yatabileceği oda) fiyatı: Teşkilat Mensubu 72 TL, Kamu Personeli 90 TL, Onaylı Misafir 144 TL ve İPA Üyeleri 60€’dur.
Emniyet Müdürlüğü’nün Erzincan Polisevi Şubesi’ndeki otel kısmında, normal şartlar altında 19 oda ve 49 yatak kapasite ile hizmet verilmektedir.. Odaların tamamında televizyon, mini bar, saç kurutma makinesi ve emanet çelik kasa bulunmaktadır. Ayrıca misafirler, kablosuz internet ağına diledikleri zaman erişebilmektedir. Sıcak su da 7 gün 24 saat müşterilerin kullanımına açıktır.

ERZİNCAN POLİSEVİ ODA ÇEŞİTLERİ

Aile odası( bir adet çift kişilik yatak ve bir adet tek kişilik yataklı oda)
Twin/ ikiz oda( iki adet tek kişilik yataklı oda)
Triple/üçlü oda( üç adet tek kişilik yataklı oda)
Kral dairesi( çift kişilik tek büyük yataklı oda)

ERZİNCAN POLİSEVİ İMKÂNLARI

Restoran: Restoran servisi, sabah saat 08.00’ de açık büfe kahvaltı ile başlayıp akşam 21.00’da son bulan akşam yemeğine kadar devam etmektedir. Söz konusu restoran klimalı olup restoranın kapasitesi azami olarak 150 kişiye kadar çıkmaktadır. Türk ve dünya mutfağının muhtelif lezzetleri, usta aşçılar tarafından pişirilip güler yüzlü garsonlarca servis edilmektedir. Restoranda tavuk taleks, köfte ızgara, biftek ızgara ve karışık ızgara gibi muhtelif alakart menüler mevcuttur. Misafirin isteğine binaen öğlen ve akşam yemekleri tabldot olarak da sunulmaktadır.

Düğün Salonu: Düğün, sünnet, nişan ve benzeri eğlence odaklı organizasyonlarınıza ev sahipliği yapmaktan memnuniyet duyan polisevi, teşkilat mensubu ve kamu personeli müşterilerine, maksimum 150 kişilik misafir ağırlama kapasiteli düğün salonunda uygun fiyattan hizmet sunmaktadır. Düğün salonunun kirası: Hafta içi teşkilat mensubu için 400 TL, onaylı misafir için ise 800 TL’dir. Hafta sonu teşkilat mensubu için 450 TL, onaylı misafir için ise 900 TL’dir.

Bayan Kuaförü: 2015 yılından beri hizmet vermekte olan tesisin bayan kuaförü, umumi hizmetlerinin yanında düğün, nişan vb. cemiyetler için de özel saç tasarımlarını bayan müşterilerinin hizmetine sunmaktadır.

Oyun Salonu ve Lokal: Tesiste amirler ve memurlar için iki ayrı lokal bulunmaktadır. Ayrıca misafirlerin can sıkıntısını gidermesi ve stres atması maksadı ile bilardo masası da mevcuttur. Bunun yanı sıra LİG TV mevcut olduğu için bütün maç yayınları, misafirlerin hizmetine sunulmaktadır.

Mescit: Polisevinin 1. katında, misafirlerin ibadetlerini huşu içinde yapabilmeleri için müsterih bir mescit bulunmaktadır.

Kamelya Partileri: Polisevinin bahçesinde bulunan yazlık kamelya, misafirlerin rahatça oturup hoş sohbet edebilecekleri bir ortam sunmaktadır. Yazın her akşam saat 18.00-23.00 saatleri arasında, alakart yemek servisleri ve muhtelif alkolsüz içecekler ile misafirlere hizmet sunulmaktadır. Bunun yanı sıra tesis personeli, haftanın belli günlerinde, havuz başında düzenlenen hususi yemek organizasyonları için servis yapmaya hazır bulunmaktadırlar.

Araç Park Alanı: Polisevinin bahçesinde bulunan ücretsiz otoparkın kapasitesi 30 araca kadar çıkmaktadır.