ERZURUM POLİSEVİ

 

Erzurum Polisevi Adresi: Murat Paşa Mahallesi Cumhuriyet Caddesi No:1 olup Erzurum’un Yakutiye ilçesinde bulunmaktadır.
#Erzurum Polievi iletişim bilgileri sabit hat; +90 (442) 234 29 51
#Erzurum Polisevi iletişim bilgileri sabit hat (2):+90 (442) 234 29 52

ERZURUM POLİSEVİ KONAKLAMA FİYATLARI

Tek Kişilik Oda Fiyatları: Teşkilat mensubu için 30 TL, kamu personeli için 37.5 TL, Onaylı misafir için ise 60 TL olmak üzere fiyatlandırılmıştır
2 Kişilik Oda Fiyatları: Teşkilat mensubu kişiler için 40 TL, kamu personeli için 50 TL, Onaylı misafir için ise 80 TL olmak üzere fiyatlandırılmıştır.
Aile Odası Fiyatları: Teşkilat mensubu kişiler için 40 TL, kamu personeli için 50 TL, onaylı misafir için ise 80 TL olmak üzere fiyatlandırılmıştır.
Suit Oda Fiyatları: Teşkilat mensubu kişiler için 60 TL, kamu personelli için 75 TL, onaylı misafir için ise 120 TL olmak üzere fiyatlandırılmıştır.
4 Kişilik Oda Fiyatları: Teşkilat mensubu kişiler için 80 TL, kamu personeli için 100 TL ve son olarak onaylı misafir için 160 TL olarak fiyatlandırılmıştır.

ERZURUM POLİSEVİ HAKKINDA

Diğer iller ve ilçelerde bulunan polisevleri gibi Erzurum Polisevi’nin hizmetleri de geniş çaplıdır. Sadece hizmetleri ile değil konumu itibari ile de ön plandadır. Şehir merkezinde yer alan Erzurum Polisevi, konumu itibari ile Erzurum Havalimanı’na 13 km. uzaklıkta olup her uçuş sonrasında da havalimanından otobüs ile ulaşım sağlanmaktadır. Polisevi, otogara 1.7 km. uzaklıkta olup otobüs firmalarının servisleri ile otogar önünden ulaşım sağlanabilmektedir. Polisevinin tren istasyonuna uzaklığı ise 1.6 km olup istasyondan minibüs ve otobüsler ile ulaşım imkanı sağlanmaktadır. Alışveriş merkezlerine de yürüme mesafesi uzaklığındadır. Bunun dışında tesise minibüs, belediye otobüsü ve özel servisler ile de birçok noktadan kolaylıkla ulaşım sağlanmaktadır.

ERZURUM POLİSEVİ HİZMETLERİ HAKKINDA

Otel Hizmetleri ( Konaklama )
Düğün Salonu
Pastane Hizmetleri
Kafe Hizmetleri
Restoran ve Yemek Hizmeti
Spor Salonu
Terzi Hizmetleri
Sauna
Kuaför Hizmetleri

KONAKLAMA HİZMETLERİ HAKKINDA

Erzurum Polisevi geniş bir alana kurulmuştur. Bununla da pozitif avantaj sağlayarak misafirlerine rahat ve nezih bir ortam sunmaktadır. Erzurum Polisevi’nde uygun konaklama fiyatlarıyla otel bölümünde toplamda 39 adet oda bulunmaktadır. Polisevi her ne kadar geniş bir alana kurulmuş olmasa da oda sayısının az olması dikkat çekebilir. Fakat ileride kapasite problemi ortaya çıkacak olursa ihtiyaca uygun bir hal alacaktır.
Erzurum Polisevi, toplamda 39 oda ve 67 yatak kapasitesine sahiptir. Oda olarak ise suit oda, aile odası, tek kişilik, çift kişilik, 4 kişilik oda çeşitleri bulunmaktadır.

RESTORAN VE KAFE HİZMETLERİ HAKKINDA

Erzurum Polis evi restoran olarak 150 kişilik bir kapasiteye sahiptir ve konuklarına self servis hizmeti sunmaktadır.
Öğle yemekleri saat 12.00 – 13.00 arasında, akşam yemekleri ise 18.00 – 19.00 saatleri arasında hizmete sunulmaktadır.
Öğle ve akşam yemeklerinde 2 çeşit çorba, 2 çeşit sebze ve etli yemeklerden faydalanılmaktadır. Bununla beraber konuklar her gün saat 11.00 itibari ile restoranın ızgara bölümünden et ve balık ızgara çeşitlerinde faydalanabilirler.
Restorana ek olarak hizmet veren 100 kişilik kapasiteye sahip pastanenin, günlük olarak alkolsüz sıcak – soğuk içecekler, tatlı ve tuzlu kurabiye, kuru pasta, sütlü, hamurlu tatlı çeşitleri gibi hizmetler sunan kafeteryası mevcuttur. Ayrıca saat 07.30 ila 10.00 saatleri arasında kahvaltı servisi mevcut bulunmaktadır.

ORGANİZASYON HİZMETLERİ HAKKINDA

Erzurum Polisevi’nde düğün, nişan, sünnet, kına vb. gibi organizasyonlar özel bölümlerde hazırlanmakta olup polisevi bünyesinde bulunan aşçı ve diğer mutfak personelleri dahil titizlikle ve sağlığa uygun bir şekilde hazırlanmaktadır. Bu tür organizasyonlar için rezervasyon yaptırmak veya daha ayrıntılı bilgi almak için otelin sabit hat iletişim numarası ile irtibata geçebilirsiniz.