TUNCELİ POLİSEVİ

#Tunceli Polis Evi Adres Bilgisi: Cumhuriyet Mahallesi, Çetin Emeç Caddesi üzerinde bulunmaktadır.
#Tunceli Polis Evi İletişim Bilgileri Cep Telefonu Numarası: –
#Tunceli Polis Evi İletişim Bilgileri Sabit Hat Telefon Numarası: 0 428 212 55 44
#Tunceli Polis Evi İletişim Bilgileri Faks: 0428 212 55 45
#Tunceli Polis Evi Bulunduğu İlçe: Merkez

TUNCELİ POLİS EVİ FİYATLARI

tunceli polisevi oda
tunceli polisevi oda

2 ya da 2’den Daha Fazla Yataklı Odada Tek Yatak: Teşkilatta görevli bireyler için: 17,00 TL Kamuda görevli bireyler için: 21,25 TL Onaylı Misafir/İPA Üyeleri: 34,00 TL
Çift Kişilik Yataktan Oluşan Aile Odası: Teşkilatta görevli bireyler için:20,00 TL Kamuda görevli bireyler için:25,00 TL Onaylı Misafir/İPA Üyeleri: 40,00 TL
Suit Düzenlenmiş Oda: Teşkilatta görevli bireyler için:50,00 TL Kamuda görevli bireyler için: 62,50 TL Onaylı Misafir/İPA Üyeleri:100,00 TL
Cumhuriyet Misafirhanesi: Teşkilatta görevli bireyler için:10,50 TL Kamuda görevli bireyler için:13,00 TL Onaylı Misafir/İPA Üyeleri: 21,00 TL
#Tunceli Polis Evi’nin tesisinin otel bölümünde misafirlerin evlerindeki kadar huzurlu, iyi ve hesaplı bir şekilde konaklayabilmeleri hedef alınmaktadır. Tesis 34 oda ve 93 yataktan oluşmaktadır. Bu odaların 3’ü suit oda, 6’sı double yataklı oda, 25’i 2 ve 3 kişilik standart oda şeklindedir. Tüm odalarda televizyon, mini buzdolabı, 24 saat sıcak su, sınırsız internet hizmeti, D-Smart ve Digitürk yayını verilmektedir.

#Tunceli Polis Evi misafirlerini moral ve sosyal aktivite bakımından en yüksek seviyede tutmayı hedeflemiştir. Bunların yanı sıra eğitim, beslenme, kültürel ilişkileri geliştirmek amacıyla 25.02.1994 tarihinde hizmet vermeye başlamıştır.

#Tunceli küçük ve şirin bir ildir. İl küçük Tunceli Polis Evi de kapsamlı bir hizmet verince Tunceli Polis Evi’ne olan ilgi artmaktadır.
#Tunceli Polis Evi sıradan bir tesisten farklıdır çünkü bazen protokolden üst düzey yöneticileri, bakanları, milletvekillerini ağırlamış, bazen kimsesi olmayan çocukların evi olmuştur bazen ise doğum günü çocuklarının doğum günlerini kutladıkları neşeli bir yer olmuştur.
#Tunceli Polis Evi’nde Erkek Kuaförü, Terzihane ve Çamaşırhane hizmetleri de mevcut olup, erkek kuaförü standartlara göre çok uygun fiyatla çok da kaliteli bir hizmet vermektedir. Terzihane polis evine gelmiş konuklarımızın acil ve basit terzi ihtiyaçları ile ütü hizmetlerini en güzel şekilde çözümlemektedir. Çamaşırhane ise konaklayan misafirlere hizmet verdiği gibi diğer teşkilat mensuplarına da aynı şekilde uygun fiyatlarla hizmet vermektedir.
Tesiste memur, amir ve müdür mevkilerindeki insanlar için dinlenme salonları olduğu gibi protokol misafirleri için de özel VİP salonlar mevcuttur. Aynı zamanda Tunceli İli’nde düzenlen çoğu organizasyona da Polis Evi hizmet vermektedir.

KONDİSYON SALONU VE SAUNA

Tunceli Polis Evi kondisyon salonu hem personel hem de misafirlerin günlük hayatın stresinden kurtulup biraz olsun rahatlamaları için düzenlenmiştir. Tüm personeller istedikleri her an bu hizmetten faydalanabilmektedir. Kondisyon salonunda bir spor merkezinde olması gereken koşu bandı, bisiklet, halter grubu ve ağırlıklar gibi kondisyon aletlerinin hepsi mevcuttur. Bayanlar talep ederlerse onlar için de özel spor saatleri düzenlenebilir.

Polis Evi’nin bünyesinde ayrıca sauna da bulunmakta olup, teşkilat mensupları ve konaklayan misafirlere hizmet vermektedir.

RESTORAN

tunceli polisevi restaurant
tunceli polisevi restaurant

Tunceli Polis Evi Restoran bölümünde hem tesiste konaklayan misafirler için hem de teşkilat mensubu olan kişiler ve yakınları için yiyecek ve içecek ihtiyaçlarını karşılamak önceliklidir. Tesiste iki adet restoran vardır: Bunlaradn birisi yazlık birisi de kışlıktır. Her iki restoranda da sabah kahvaltısı, öğle yemeği ve akşam yemeği verilmektedir. Yazlık restoran bahçe kısmında, Haziran – Eylül ayları arasında hizmet vermektedir ve restoranda kahvaltı-öğle-akşam yemekleri kışlık restoranla aynı saatlerde verilmektedir.