ZONGULDAK POLİSEVİ

 

ZONGULDAK POLİSEVİ ADRESİ: Orhanlar mah. Atatürk bulv. No:99 Zonguldak
Zonguldak ilinin Kozlu ilçesinde bulunmaktadır.
ZONGULDAK POLİSEVİ İLETİŞİM NUMARALARI:
Sabit Hat : +90 372 266 0440
Mobil Hat: +90 505 318 6724

ZONGULDAK POLİSEVİ ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ 2019 KONAKLAMA FİYAT LİSTESİ

1-) 2 Kişilik (single yatak) oda

Teşkilat Mensubu 28,00.-TL
Kamu Personeli 28,00.-TL
Onaylı Misafir 56,00.-TL
Yabancı Konuk 56,00.-TL
Yabancı Konuk (IPA) 56,00.-TL

1-) 5 Kişilik (single yatak) oda
Teşkilat Mensubu 18,00.-TL
Kamu Personeli 18,00.-TL
Onaylı Misafir 36,00.-TL
Yabancı Konuk 36,00.-TL
Yabancı Konuk (IPA) 36,00.-TL

3-) Çift kişilik (double yatak) oda
Teşkilat Mensubu 56,00.-TL
Kamu Personeli 56,00.-TL
Onaylı Misafir 112,00.-TL
Yabancı Misafir 112,00.-TL
Yabancı Misafir 112,00.-TL

4-) Süit oda
Teşkilat Mensubu 80,00.-TL
Kamu Personeli 80,00.-TL
Onaylı Misafir 160,00.-TL
Yabancı Misafir 160,00.-TL
Yabancı Misafir (IPA) 160,00.-TL
Zonguldak Polisevi’nin 5 kişilik odaları genelde öğrenciler tarafından çok tercih edilmektedir. 5 yıldız otel hizmeti aldığınız Polisevi’nde konakladığınız süre içerisinde evinizdeki kadar rahat edersiniz.

ZONGULDAK POLİSEVİ TESİS BÜNYESİ

Tesis dahilinde açık ve kapalı ana restaurant, bir pide salonu, iki adet kapalı lokal, VIP salonu, sauna fitness salonu ve çamaşırhane mevcuttur. Polisevi’nde konaklama süresinde ütü hizmeti de alınmaktadır. Açık ana restaurant denizin ve gökyüzünün mavisinde iştahınızı daha da açar.

ZONGULDAK POLİSEVİ ANA RESTAURANT

Tesisin açık ve kapalı ana restaurant kısımlarında kına geceleri, nişan ve düğün eğlenceleri, sünnet düğünleri ile tüm yemekli organizasyonlar gerçekleştirilir. Sizler yemekli organizasyonlarınızın bu hizmetini, eşsiz doğa manzarasında yüksek kalite servis ile alırsınız. Dünya mutfağından leziz yemekleri sunan Polisevi fiyatları oldukça uygundur.

ZONGULDAK POLİSEVİ VIP SALONU
Polisevi’nin VIP salonunda tüm özel toplantılar, özel ikramlar ile servis edilerek hizmet verir. Zaman zaman protokol bayramlaşmalarına da ev sahipliği yapan VIP salonu görülmeye değer bir doğa manzarasına sahip olduğu gibi, aynı zamanda oldukça da geniş ve ferahtır.

ZONGULDAK POLİSEVİ ODALARI
Odalarda merkezi ısıtma, klima, fön makinası, buzdolabı, telefon, kablosuz wi-fi, TV, duş, uydu yayını, balkon bulunmaktadır.

ZONGULDAK POLİSEVİ OTEL BÖLÜMÜ
Otel 27 oda ve 60 yatak kapasitesine sahiptir.3 süit oda, 13 single yataklı oda, 12 double yataklı olmak üzere toplamda 60 yataklıdır. Odaların çoğu denize bakmaktadır.2017 senesinde tamamen doğalgaz sistemine geçen otelde 24 saat sıcak su bulunmaktadır. Süit odalarda çift banyo tuvalet, diğer odalarda tek banyo tuvalet mevcuttur.

ZONGULDAK POLİSEVİ MUTFAĞI
Zonguldak polisevi zengin bir menü çeşidine sahiptir. Özellikle pideleri ve ızgara çeşitleri lezzetlerinden sıkça söz ettirmektedir. Kahvaltı tabağı zengin serpme çeşitleriyle güne iyi hazırlanmanızı sağlar. Deniz manzaralı restorantında şık düğün organizasyonları, Ramazan aylarında iftar yemekleri, Üniversitelerin mezuniyet baloları düzenlenmektedir.
Sadece Polisevi’nde konaklayan misafirlere değil, öğlen yemeklerini eşsiz iştah açıcı deniz manzarasında almak isteyen ziyaretçilere de hizmet vermektedir. Öğlen yemeklerinizi self servis değil Alakart olarak da alabilirsiniz.

ZONGULDAK POLİSEVİ ULAŞIM
Kara yolu-otobüs ile gelecek olan misafirler Merkez Otogar’dan Kozlu istikametine giden tüm belediye otobüslerini kullanarak ulaşım sağlayabilirler. Uçak ile gelecek olan misafirler Çaycuma Havalimanı’ndan Zonguldak Merkez’e servis kullanıp yine merkezden Kozlu istikametine giden belediye otobüslerini kullanarak Polisevi’ne varabilirler.

Polisevi’nin bazı noktalara olan uzaklıkları aşağıda belirtildiği şekildedir:
*Denize uzaklığı 50m
*Havaalanına uzaklığı 50m
*Otogara uzaklığı 3km
*Şehir merkezine uzaklığı 5km

ZONGULDAK POLİSEVİ SAUNA ve SPOR SALONU FİYATLARI

Sauna 1 saat 13,00.-TL
Spor salonu 1 saat 9,00.-TL

ZONGULDAK POLİSEVİ LOKAL BÖLÜMÜ

Lokal Bölümü, sabah saat 08.00’den akşam saat 24.00’e kadar hizmet vermektedir. Lokal Bölümü’nde oyunlar oynanır ve her türlü içecekler mevcuttur. Lokal Bölümü’nde Türkiye ve Avrupa Lig maçlarının izlenebileceği alan mevcuttur. Çocuklu ailelerin çocukları ile birlikte güzel vakit geçireceği, eğlenceli lokal bölümünde deniz manzarası eşsizdir.